Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nekrobiznes na plebanii

Utworzony przez polak, 12 lutego 2008 r. o 07:13 Powrót do artykułu
Darunio6 napisał:
no nie wiem kto tu ma ograniczony rozumek o ile mozna o czyms takim powiedziec w twoim przypadku:) Żeby byla geotermia to najpierw musi być odpowiednio zmodernizowane miasto a póki co to o tych naszych Bełżycach to wstyd tak mówić!!!Jak można w ogóle sie martwić takimi duperelami skoro przed nasza gminą jeszcze tyle pracy a tą prace pchnie do przodu tylko Pan Król!!!Geotermia hehehe większych głupot nie słyszałem:)
Zgadzam się z moim poprzednikiem!!!Widzę na stanowisku tylko Zbigniewa Króla!!!Apel do wszystkich głosujcie na Króla albo w ogóle!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Zbyszka od wielu lat i powiem, żal mi chłopa, że dał się machorce w to wmanipulować czyli wpuścić w tzw. maliny. Niestety odwrotu nie ma i poniesie tego przykre konsekwencje. A jeśli chodzi o jego program, to on nigdy go nie miał i nie jest w stanie czegokolwiek dobrego zrobić dla społeczeństwa. Był dobry w tym co robił do tej pory, lecz burmistrzowanie go przerasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
Znam Zbyszka od wielu lat i powiem, żal mi chłopa, że dał się machorce w to wmanipulować czyli wpuścić w tzw. maliny. Niestety odwrotu nie ma i poniesie tego przykre konsekwencje. A jeśli chodzi o jego program, to on nigdy go nie miał i nie jest w stanie czegokolwiek dobrego zrobić dla społeczeństwa. Był dobry w tym co robił do tej pory, lecz burmistrzowanie go przerasta.
Król - Burmistrz, Machora - zastępca Burmistrza! Fajny duet! To byłby njaciekawszy rozwój wypadków i kompromitacja ostateczna tych dwóch chorych na władzę ale i niestety kompromitacja miasta i całej gminy! Wybierzmy Króla, będzie heca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='14.03.2008, 21:02' post='19646'] Heca i kompromitacja to już była w wykonaniu poprzedników W.C.R. A chory na władzę to jest ten, który nie może pogodzić sie z porażką typu byłego naszego premiera, czyli były z-ca i były p-ący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
Znam Zbyszka od wielu lat i powiem, żal mi chłopa, że dał się machorce w to wmanipulować czyli wpuścić w tzw. maliny. Niestety odwrotu nie ma i poniesie tego przykre konsekwencje. A jeśli chodzi o jego program, to on nigdy go nie miał i nie jest w stanie czegokolwiek dobrego zrobić dla społeczeństwa. Był dobry w tym co robił do tej pory, lecz burmistrzowanie go przerasta.
Co ty wróżka jesteś? Jeszcze nie jest burmistrzem więc co go przerasta. To was przerosły ploty, mydlenie tych co mydlą i robią nagonkę. pożyjemy - zobaczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Król - Burmistrz, Machora - zastępca Burmistrza! Fajny duet! To byłby njaciekawszy rozwój wypadków i kompromitacja ostateczna tych dwóch chorych na władzę ale i niestety kompromitacja miasta i całej gminy! Wybierzmy Króla, będzie heca!
Skoro myslisz, że pan Wójtowicz będzie zastępcą to sie mylisz pewnie nie umiesz czytać bo wszystko jest napisane na ulotkach!!!No nie wiem kto tu byl chory na władze...chociaż po pewnym zastanowieniu przychodzi mi pewna mysl do głowy...ten który opowiadał po 3 godz na zebraniach sołeckich o tej bezsensownej geotermi!!To dopero była KOMPROMITACJA!!!KRÓL BURMISTRZEM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prażan straszył JOZIN z BAZIN, a BEŁŻYCZAN od 3 tygodni straszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem ile wam Król za te wpisy płaci? Na dodatek pewnie "przelewem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawy jestem ile wam Król za te wpisy płaci? Na dodatek pewnie "przelewem"
To ze gora ci placi to nie znaczy ze Pan Król robi tak samo!!!Bo ma na tyle uczciwości że nigdy tak by nie postąpił.A tobie radze zmienić poglądy bo za daleko z nimi nie pojedziesz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darunio6 napisał:
no nie wiem kto tu ma ograniczony rozumek o ile mozna o czyms takim powiedziec w twoim przypadku:) Żeby byla geotermia to najpierw musi być odpowiednio zmodernizowane miasto a póki co to o tych naszych Bełżycach to wstyd tak mówić!!!Jak można w ogóle sie martwić takimi duperelami skoro przed nasza gminą jeszcze tyle pracy a tą prace pchnie do przodu tylko Pan Król!!!Geotermia hehehe większych głupot nie słyszałem:)
No to powiedz mi co prze 14 lat robił Król jakko radny że tak zaniedbane jest miasto i gmina. Czymś szczególnym się wsławił będąc kiedyś w zarządzie? Czemu nie modernizował miasta od tych 14 lat tylko mu się tak nagle zebrało???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J. napisał:
No to powiedz mi co prze 14 lat robił Król jakko radny że tak zaniedbane jest miasto i gmina. Czymś szczególnym się wsławił będąc kiedyś w zarządzie? Czemu nie modernizował miasta od tych 14 lat tylko mu się tak nagle zebrało???
a czym sie wsłąwił pan Góra??bo jakoś nic mi o nim nie wiadomo!!!A tak poza tym to jak coś mógł zrobić pan Król skoro miejsce burmistrza zajmował ktoś taki jak ...sam wiesz!!!Tylko rada jako Wspólnota jest coś w stanie zmienić a nie pojedyńczy radny:)To tak jakby zaatakować bombę jądrową-szabelka;)Pozrowienia dla zwolenników Pana Zbyszka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czuryszkiewicz był 5 lat więc zostaje jeszcze 9 lat na działanie, tym bardziej że był w zarządzie gminy, więc miał moc decyzyjną w Bełżycach. Nie odwracaj kota ogonem chłopcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Góra wyremontował i zadbał o Stadion po latach zaniedbań, choćby to zrobił....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darunio6 napisał:
najpierw musi być odpowiednio zmodernizowane miasto ..., [...] tą prace pchnie do przodu tylko Pan Król!!!
Żeby zmodernizować miasto tzeba kupić pędzle, kubły i farby. Pluto pomaluje kamieniczki w rynku. O, jeszcze drabina. Energia drożeje a bloki spółdzielni niedorozwój nie ocieplone. Rozstawi się koksowniki i trzeba będzie ustalić dyżury. Góra niech rozbierze jakiś chlewik i poreperuje ławki na stadionie. Byłbym zapomniał. Po Górze to tylko smród pozostanie na Cekfisie. No to zrobi to zięciunio prezesa. Cholera, przecież cekfisu nie będzie. No to na stadion się przeniesie z Przemysłowej koński targ. Chcieli konie ? Będa mieli. Fundusz sołecki. Koniecznie. Przeciez zając nie będzie zawsze stawiał. A sołtysi gościnni są. Gdzieś blisko centrum, koniecznie skup butelek. Główne źródło dochodów budżetu miejskiego. ... Zresztą, co ja im będę podpowiadał. Dolo ty moja. Istny Folwark...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadzia napisał:
Prażan straszył JOZIN z BAZIN, a BEŁŻYCZAN od 3 tygodni straszy...
Niezły ten Jozin. Pasuje do tego cyrku http://www.wrzuta.pl/audio/1L7m9QmI2l/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cisza wyborcza, proszę zamknąć temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz drogie dzieci możecie burmistrza w dupę pocałować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszek Król wygra wybory według sondaży z Bełżyc i terenu Gminy będzie na niego głosowało około 2000 osób które wybiorą tego prawego pracowitego i uczciwego człowieka na Burmistrza Bełżyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Królewicze, idźcie już spać. Nic wam nie pomoże zaklinanie rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogłoszenie drobne KSIĄŻKI TELEFONICZNE - wg zamówień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...